پاسخ به سوالات شما

:خانه - پاسخ به سوالات شما

دوست گرامی در این بخش به رایج ترین سوالات شما پاسخ داده خواهد شد …

1- بهترین زمان برای ثبت سفارش چه زمانی است ؟

در مورد تاج گل، بهترین زمان ثبت سفارش 24 ساعت قبل از شروع مراسم و در مورد گل آرایی مراسم ( عروسی – تولد – همایش – سالگرد و چهلم ترحیم ) حداقل 72 ساعت قبل ثبت سفارش بفرمایید.

2- از بابت کیفیت گل های مصرفی نگران نباشیم؟

خیر، اصلا نگران نباشید. بدلیل حضور در بازار گل محلاتی و دسترسی به گل تازه که بصورت روزانه جهت عمده فروشی وارد بازار میشود؛ دلیلی برای نگهداری گل وجود ندارد و بر اساس سفارش از قبل ثبت شده در اولین ساعات شروع بکار بازار و بصورت روزانه ؛ گل مورد نیاز با دقت فراوان انتخاب و دستچین خواهد شد .

3- از بابت قیمت تاج گل و سایر خدمات، قیمت پایین تری میتوان یافت ؟

قیمت گذاری مشروط بر ارایه خدمات درجه یک و حداقل دستمزد انجام میشود . طبق آنچه در قبل توضیح داده شد گل مصرفی با بهترین کیفیت ممکن و با قیمت عمده فروشی بدون اضافه شدن هزینه جانبی تهیه و مجموع  هزینه های اولیه + ” ۵٪ تا ۱۰٪ ” دستمزد؛ قیمت نهایی ارایه خدمات را مشخص خواهد کرد . بدلیل حفظ اعتبار و آبروی شما دوست گرامی در این سایت فقط و فقط خدمات درجه یک ارایه خواهد شد و اگر فرد یا سایت دیگری ادعای انجام نمونه کارهای این سایت با هزینه کمتر را داشته باشد، بی شک با کیفیت درجه یک نخواهد بود . پس پایین ترین قیمت خدمات درجه یک همین سایت می باشد .

4- امکان ثبت سفارش بدون پیش پرداخت وجود دارد ؟

نکته اول : با توجه به اینکه بخش عمده هزینه پرداختی شما صرف تهیه گل مورد نیاز سفارش خواهد شد لذا پرداخت هزینه ضروری است .

پرداخت هزینه سفارش زیر دو میلیون تومان : بطور کامل در زمان ثبت سفارش

پرداخت هزینه سفارش بالای دو میلیون تومان : 70% در زمان ثبت سفارش و 30% پس از تحویل

نکته دوم : در صورتیکه شما دوست گرامی به هر دلیل از خرید خود پشیمان شوید امکان لغو سفارش وجود ندارد . ( گل خریداری شده علاوه بر اینکه ویژه سفارش شما است پس از باز شدن بسته بندی و کوتاه شدن، به هیچ وجه قابل استفاده برای سفارش دیگری نخواهد بود )

5- پس چرا برخی سایت ها ادعا میکنند تاج گل مورد نیاز شما را  بدون پیش پرداخت، تحویل فوری، ارسال رایگان و تسویه پس از تحویل تاج گل در اختیار شما قرار خواهیم داد  ؟!

روش تهیه گل، هزینه تمام شده خرید گل، نوع و کیفیت گل مورد استفاده از مهمترین پارامترهای قیمت گذاری و نحوه ارائه خدمات میباشند . «تفاوت در عمل به وعده ها است»

6- چگونه از حسن انجام کار و تحویل به موقع سفارش اطمینان داشته باشیم ؟

به جز روش خرید غیر حضوری، ۲۴ ساعت قبل از مراسم امکان ثبت سفارش بصورت حضوری وجود دارد که به منظور اعتماد سازی و جلب رضایت شما دوست گرامی؛ آدرس محل فعایت در سایت ذکر شده است .

”  هشدار!!! جهت جلوگیری از خسارت در خرید آنلاین از سایر سایت ها، به درج آدرس فروشنده دقت بفرمایید!!!  “

7- هزینه ارسال تاج گل، چگونه است ؟

تحویل تاج گل در محدوده بازار گل … رایگان

هزینه تحویل سفارش بیش از یک تاج گل و در محدوده تهران … رایگان

هزینه تحویل تاج گل خارج از محدوده تهران … بر اساس مسافت از مبدا بازار گل محلاتی به ازاء  هر کیلومتر  3 هزارتومان

X